Apie mane

Pirmą kartą su ABA terapija susidūriau 2009 metais Lietuvoje: mane labai sudomino ši unikali metodika bei darbas su vaikais, turinčiais autizmo spektro sutrikimų. Šiuo metu dirbu ABA terapeute/konsultante Australijos vienintelėje ABA mokykloje bei tyrimų centre – Woodbury Autism Education and Research (http://woodbury.org.au), Sidnėjuje.

Dvejus metus dalyvavau intensyviuose kursuose, kad giliau pagerinčiau savo ABA žinias bei jas panaudočiau ne tik mokykloje Australijoje, bet ir visame pasaulyje. Taip pat dvejus metus dalyvavau unikaliame Funkcines Komunikacijos Tyrime (Functional Communication Training – FCT).

Šioje mokykloje kasdien taikau ABA metodiką, dirbu su individualiais elgesio planais (Behaviour Intervention Plans – BIP), taikau VB-MAPP metodiką, mokau vaikus naudotis ne tik PECS, bet ir kitomis alternatyviomis komunikacijos priemonėmis ir be abejonės, ugdymas yra perteikiamas naudojant ir naturalistinį mokymą.

Taip pat esu apmokyta paruošti bei konsultuoti kitus ABA terapeutus, kvalifikuotai sudarinėju individualizuotas programas.

Dvejus metus kiekvieną dieną buvau prižiūrima amerikietės, turinčios BCBA Daktaro laipsnį, bei anglės, taip pat turinčios BCBA. Šiuo metu kasdien mano darbą vertina bei prižiūri ne tik anglė (BCBA), bet ir airė, turinti BCBA.  Kasdien, gilia patirtimi dalijasi, kalbos terapeutė iš Amerikos.

Advertisements